Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,03 zł , zmiana od tamtej pory: 2,31%

Wyniki za 3 kwartały

Zgłoś do moderatora
Wyniki za 3 kwartały bardzo rozczarowują Ciągle produkujmy stratę. To nic że mniejszą ale ze straty nie da się niczego zbudować.
Zarząd ograniczył koszty Zarządu ogólnego o jakieś śmieszne pieniądze nadal bardzo dobrze zarabia 6,6 mln na 3 miesiące to 2,2 mln miesięcznie. nie wiem ilu ludzi w tym siedzi ale to nie jest mało zwłaszcza jak ma się stratę. Dlatego tu się nic nie zmienia bo jak na razie nie ma do tego podstaw a z informacji Zarządu ten stan może potrwać do końca 2020 roku a być może i dłużej,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACTION -0,96% 3,10 2020-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.