Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,50 zł , zmiana od tamtej pory: -18,46%

Wyniki za 2019 jednak sporo poniżej oczekiwan

Zgłoś do moderatora
Czytam wpisy na forum i widać że całe oze to jednak zaczela być spekula. Magiczne pobozne hasła. Wyniki tragiczne dużo poniżej oczekiwań, tłumaczenie klasyczne o jakimś magicznym przesunięciu w czasie. A prawda jest taka,że w rekordowym roku pod względem nasłonecznienia oraz sprzedaży Australii nie dowiezli zysku netto. Kapitalizacja 400 baniek. Coś tutaj przestało się grać niestety. Dobrze chociaż że na wynagrodzenia starcza miejmy nadzieję że na obligi też starczy. A jaka dywidenda w końcu taki powtarzalny biznes. Lipa
  • Wyniki za 2019 jednak sporo poniżej oczekiwan Autor: ~prorok

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 0,00% 5,30 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.