Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,74 zł , zmiana od tamtej pory: -8,38%

wyniki za 2 kwartał

Jedziemy na walne, ja już swoje akcje zarejestrowałam czas do 7 września na rejestrację.
Loczek dokładnie będzie wiedział kto zarejestrował ile akcji. Informacja idzie do niego od biura maklerskiego im więcej rejestracji tym bardziej jego ludzie tu szczekają na tym forum,

Po co to piszą ??? że 30 zł szkoda wydać na walne ? kto tak dba o wasze kieszenie może chce po taniości zebrać resztę akcji z giełdy ? Jaki cel w tym mają ?

Po wza wyniki. Przed wynikami nagonka aby jak najszybciej wycofać spółkę z giełdy. Skupić tanio akcje i uciec
Od przyszłego roku rusza Alveria Planet Park rozrywki https://www.parkiet.com/Technologie-i-IT/310119990-Gremi-Inwestycja-w-Alwerni.html 

Jak myślicie dlaczego jeszcze nie ruszyli z reklamą bo chcą po cichu wyprowadzić spółkę z giełdy.Wiedzą że nikt nie puści tych akcji jak dadzą info o planowanym otwarciu parku

Pozostaje jeszcze droga sądowa do której myślę że nie dojdzie a nawet jakby doszło to cena godziwa 4 zł.

Życzę powodzenia akcjonariuszom do zobaczenia na walnym

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 0,00% 0,68 2020-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.