Forum Giełda +Dodaj wątek

Wyniki z górnej półki zaprezentował także Otmuchów, kolejny przedstawici

Zgłoś do moderatora
Wyniki z górnej półki zaprezentował także Otmuchów, kolejny przedstawiciel sektora cukierniczego. Ta spółka w I półroczu poprawiła zysk netto 8-krotnie do poziomu 5,3 mln zł. Należy też zwrócić uwagę na obniżenie zadłużenia spółek z grupy. Producent słodyczy liczy na maksymalizację synergii w związku z konsolidacją spółek zależnych oraz uzyskanie trwałej rentowności przejętej w 2011 roku spółki PWC Odra. Zarząd szacuje, że break even point Odry nastąpi jeszcze w tym roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW -3,59% 3,22 2021-06-14 14:01:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.