Forum Giełda +Dodaj wątek

Wyniki sniezki lepsze od prognozowanych. Na stronie Sniezki jest info

Zgłoś do moderatora

25 kwiecień 2014

Wyniki Śnieżki lepsze od prognozowanych

Grupa Kapitałowa Śnieżka opublikowała raport roczny za 2013 rok. Wyniki finansowe Grupy okazały się lepsze od prognozowanych, podanych w lutym bieżącego roku.
  • Wyniki sniezki lepsze od prognozowanych. Na stronie Sniezki jest info Autor: ~Artur z Koszalina

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNIEZKA -0,99% 80,20 2021-09-24 16:49:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.