Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,00 zł , zmiana od tamtej pory: -66,19%

wyniki rewelacja - ale co z tego ?

Zgłoś do moderatora
Wyniki skonsolidowane 13 mln , Wartosc BV ok 60 czyli . Kupujac teraz spolke placimy 5 PE oraz okolo 1 BV . czyli ta waluacja pokazuje że nikt nie wierzy w grunty i projekty które maja zaczęte . Nikt tez nie wierzy ze spolka jest w stanie chocby powtórzyc wynikiw 2018 i zrobi co najwyzej 6-7 mln . TANIO ale co z tego !!!!!!

Gdyby nie ta głupia cena emisyjna to mielibysmy dzisiaj wycenę na pozimie 80-100 pln . Albo emisje dzisiaj mozna by uplasowac po 60 pln . Ale cóż to historia i nie zmienimy tego.

Wady spółki : słaby PR i IR - beznadziejny , prezes który nie cenii swojej spółki i sprzedaje z dyskonetm nowe akcje - oby nadrobił operacyjnie swoje błędy . Niestety mamy TFI w akcjonariacie ( jak widac kupiua po 45 i sprzedaja nizej patrz ALTUS. TFI czeka tsunami po GETBANKU - parę sie z nich wywróci a to oznacza wyprzeadaż aktywów oby TRIGON I ALTUSA to omineło ale raczej wątpie :-) i żeby z obligacji korporacyjnych dżuma nie przeniosła się na małe spółki )

czyli co ? CZEKAMY JESZCZE Z 6 MIESIĘCY I JAK PREZES DOWIEZIE TO KURS ZROBI SWOJE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT -5,33% 14,20 2021-10-25 16:09:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.