Forum Giełda +Dodaj wątek

Wyniki + raport + patenty + produkt

Zgłoś do moderatora
Powoli sklada sie do kupy, dlatego taka jazda. Oglosili, ze sa zarejestrowane patenty miedzynarodowe m.in. w USA, teraz dochodzi raport z badan klinicznych, dopiero pozniej konkretna wersja produktu na rynek.
Pamietacie wogole, ze produkt w pierwszej wersji zostal juz zarejestrowany jak wyrob medyczny chyba w 2010 - to nie jest start-up!
Perspektywa zalezy od strategii i konkurencji, to jest produkt globalny, a nie tluczek do kartofli.

Ponizej oryginalan wiadomosc z wybiorczej:

"Warszawa, 14.10.2010 (ISB) – Tester do wykrywania chorób piersi Braster, należący do spółki zależnej firmy doradczo – inwestycyjnej DGA, został wpisany do rejestru wyrobów medycznych prowadzonego przez Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, poinformowała spółka w komunikacie.
"Rejestracja ta umożliwia wprowadzenia urządzenia do obrotu i używania zgodnie z wymogami wyznaczonymi przez obowiązujące przepisy we wszystkich krajach Unii Europejskiej" – czytamy w komunikacie.
Tester Braster jest urządzeniem, służącym do nieinwazyjnego wczesnego wykrywania markerów chorób piersi, w tym raka piersi u kobiet.


Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,8512352,Tester_Braster_spolki_DGA_zostal_wpisany_do_rejestru.html#ixzz2t1YUsrJL

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DGA 0,00% 9,55 2023-05-30 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.