Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,00%

wyniki lepiej niż można było założyć

Zgłoś do moderatora
I wyszło jak pisałem ;) a nawet lepiej. 86k zysku z działalności bieżącej to dobra wiadomość, a dodając amortyzację na poziomie 46k to znak, że zostało czystej gotówki na spłaty zobowiązań w wysokości 132k w tym kwartale. Jest dobrze. Teraz powolny zjazd ze zobowiązaniami długoterminowymi, a potem krótko i będzie właściwa struktura.
Scalenie akcji 100 do 1 to jeszcze lepsza wiadomość, chociaż wiadomo, że na początek wszystko się posypie pewnie o 50%/75% - słabe rączki. Ale pamiętać należy o jednym. Obecna wycena wg martwego kursu to 3,7mln. Jeżeli kurs zjedzie z 1 zł do 25 groszy to wycena będzie na poziomie 900k, a to już są śmieszne pieniądze, a o niższym kursie nie wspominając.
Ciekawą opcją jest deweloperka - czy księgują bezpośrednio w koszty, aby na koniec inwentaryzacją wyciągnąć wynik czy też koszty generowane są przez coś innego.

Zapowiada się ciekawy rok ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE -4,43% 0,97 2022-05-16 13:30:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.