Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  85,00 zł , zmiana od tamtej pory: 13,41%

wyniki kwartalne jak marzenie

Zgłoś do moderatora
jeśli III kwartał wyszedł tak rewelacyjnie to IV, zawsze najlepszy, będzie chyba rekordowy. Dywidendę wypłacą ogromną. I może tak być ponieważ ostatnio przejezdżałem w Warszawie przy inwestycji w okolicy Placu Niemena. To jest kolosalne osiedle i całkiem niebrzydkie.
  • wyniki kwartalne jak marzenie Autor: ~qumaj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -2,63% 96,40 2020-10-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.