Forum Giełda +Dodaj wątek

Wyniki jednak dobre , polecam dokładnie przeczytac

Zgłoś do moderatora
Obroty wzrosły o 45% zaś zysk netto tylko nieznacznie. Dlaczego ? Odpowiedz jest prosta szeroki front inwestycyjny kosztuje , i tak dobrze jest ze jest rosnący , dodatkowo dotacja bedzie zaksiegowana w następnym kwartale. Teraz jest doskonały moment na dokupienie od nieumiejacych myśleć.
  • Wyniki jednak dobre , polecam dokładnie przeczytac Autor: ~Prawda

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 2,75% 22,40 2022-05-27 15:54:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.