Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,32 zł , zmiana od tamtej pory: -23,61%

Wyniki będą słabe gdyż...

Zgłoś do moderatora
Wyniki będą słabe gdyż ZAWSZE nowy prezes chce pokazać, że stary miał słabe wyniki i ten nowy chce mieć niższą podstawę do porównań za rok. Nowy nie będzie nic ukrywał i pokaże najgorsze dane jakie uda mu się wymyślić (kreatywną księgowością). Później będzie tylko lepiej i myślę, że za kilka miesięcy akcje będą po 10 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
STAPORKOW -1,20% 3,30 2021-08-03 17:00:00