Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,96 zł , zmiana od tamtej pory: -26,56%

Wyniki audytu

Zgłoś do moderatora
Mamy 10 dni od końca audytu uchwaloną nową emisje czy nie sądzicie że powiniśmy poznać wyniki audytu.
Żeby wyłożyć kasę na nową emisję wiedząc że za nią nabędą 30% GMZ chciałbym osobiście znać finanse GMZ pewnie reszta posiadaczy akcji też . Mam nadzieje że to niedługo nastąpi .
Pozostaje pytanie czy w tej chwili poinformowani nie skupują znając audyt a my poznamy jak oni się obkupią.
  • Wyniki audytu Autor: ~aza
  • Re: Wyniki audytu Autor: ~Gnida

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN -2,35% 0,70 2022-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.