Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,20 zł , zmiana od tamtej pory: 0,41%

Wyniki - 4 kwaratal - historyczny rekord

Zgłoś do moderatora
Spolka na stronie opublikowala wyniki sprzedazowe za grudzien, osiągając rekordowe wyniki a tym samym bijąc rekord ustanowiony w listopadzie.

Wartość sfinansowanych należności: 75.4m zł - wzrost o 38% rok do roku (i 15% w porównaniu do listopada!)
Liczba klientów: 841 - wzrost o 34% rok do roku (dla porównania, w styczniu bylo to 616 klientów)

A w wynikach nie ma jeszcze przychodów najwiekszego konraktu z Allegro. Spolka zostaje przejęta przez fundusz Enterprise Inwestors i zarząd znacząco ponizej wartości godziwej i na podstawie informacji poufnych - rynek nie widzi jeszcze potencjału Allegro a taka wiedzę na pewno posiada Zarząd. To wezwanie to próba wycisnięcia inwestorów z jednej z najlepszych spółek wzrostowych na Polskiej giełdzie!

https://inwestor.pragmago.pl/2021/?post_type=raporty_biezace
  • Wyniki - 4 kwaratal - historyczny rekord Autor: ~Obserwator

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAGMAFA 0,00% 24,30 2021-06-16 09:37:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.