Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,80 zł , zmiana od tamtej pory: 10,26%
Wyniki niejednoznaczne - świetne usługi informatyczne/telekomunikacja ENTERPRISE SERVICES a FINTECH - to czym spółka przyciągała ostatnio uwagę - bardzo słaby.
Zaczynam mieć wątpliwości co do przyszłości, bo nawet podpisane umowy nie przekładają się na dochody. Groźne wydaje się zdanie z raportu " Z uwagi na kontraktację fixed price, dłuższa niż planowana realizacja projektów skutkuje w efekcie wyższymi kosztami, a całe ryzyko przesunięcia w czasie projektu spoczywa na dostawcy i w konsekwencji przekłada się na wyższe koszty realizacji projektu." - co sugeruje, że te kontrakty wcale nie są tak dochodowe jak myślałem,. Dobrze, żeby na nich Spółka chociaż nie traciła.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -2,05% 8,60 2020-02-20 11:02:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.