Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,10 zł , zmiana od tamtej pory: 39,23%

wyniki 3 kwartał - info o dywidendzie

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rainbow-Tours-chce-wyplacic-druga-zaliczke-na-poczet-dywidendy-8622080.html
zgodnie z tym co powiedzieli po oficjalnych wynikach ma być info o dywidendzie czy coś pomieszałem? a oficjalne wyniki chyba jutro.
  • wyniki 3 kwartał - info o dywidendzie Autor: ~wojciech1919

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW 0,33% 61,40 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.