Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,65 zł , zmiana od tamtej pory: -15,52%

Wyniki 19, przyszłość Tower

Zgłoś do moderatora
No i mamy wyniki. Powtórka z 2018, ok 40 mln przychodów i 5 mln zysku. I tu pytanie czy to tak już będzie czy spółka się jeszcze nie rozkręciła. Biznes wydaje się bezpieczny bo ostatnie co przestanie działać to biedronki i lidle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TOWERINVT 0,00% 16,60 2021-10-18 09:18:25