Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: 6,92%
I kw. tego roku to było prawdziwe żniwo dla firm z branży, które weszły z dużymi zapasami surowca. Na niektóre gatunki polietylenów zakładano listy kolejkowe! z cenami o 80-100%! wyższymi, niż na koniec 2020r. Jeśli KGL tego szaleństwa nie wykorzystało, to nie warto taką spółką zaprzątać sobie głowy. Przy 100 mln zł. obrotu, zysk netto powinien być imponujący!. Mówi to człowiek z branży.
  • wyniki Autor: ~Foliar

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KGL 0,89% 17,00 2021-07-23 16:46:28