Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,10 zł , zmiana od tamtej pory: -41,44%
Cóż tu dodać.. Koń jaki jest, każdy widzi..
Nawet spotkania z przedstawicielami FDA w ramach rozwoju projektu 1-mna nie zrobili chociaż kasa na przygotowanie dokumentacji utonęła.. Jak kamień w wodę. Największym jak dotąd sukcesem Pana Prezesa jest bycie prezesem. Największe brawa dla Zarządu należą się za wuja (nawet jeśli produkuje się charytatywnie;-))
  • wyniki Autor: ~Stefan
  • Re: wyniki Autor: ~Sputnik
  • Re: wyniki Autor: ~Stefan
  • Re: wyniki Autor: ~Sputnik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PHARMENA 3,17% 6,50 2022-05-18 09:24:34