Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,00 zł , zmiana od tamtej pory: -16,00%
Porażka. Firma słusznie wyceniona. Może nawet zbyt wysoko skoro przychody są prawie tak wysokie jak same koszty zarzadu. W najgorszych przeczuciach nie sądziłem.ze.wyniki będą aż tak słabe. Ja myślę że po wyjeździe Ukraińców nie mają pracowników i nic nie budują. Ukraińcy szybko nie wrócą a jak wojna się skonczy (o ile)będą odbudowywali Ukrainę. Firma może nie upadnie prędko ale parę lat będzie w stagnacji. Mamy problem jak wyjść z tego syfu...
  • Wyniki. Autor: ~kijek
  • Re: Wyniki. Autor: ~Kas

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT 0,24% 8,40 2022-06-28 10:45:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.