Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  80,90 zł , zmiana od tamtej pory: 22,57%
Chyba całkiem przyzwoite. 246 mln to dokładnie tyle samo ile w pierwszym kwartale 2019r. Wówczas bank bujał się po ok 105-112 zł za kwit. Wspomnę tylko że wówczas nie miał odłożonych prawie 2,5 mld zł w kasie z niepodzielonego zysku.
  • Wyniki Autor: ~Leszcz_barowy
  • Re: Wyniki Autor: ~Leszcz_barowy
  • Re: Wyniki Autor: ~Markus
  • Re: Wyniki Autor: ~adam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -1,38% 99,16 2021-06-15 15:26:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.