Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,69 zł , zmiana od tamtej pory: -3,62%
W pierwszym półroczu ATM Grupa zanotowała 116,82 mln zł przychodów ze sprzedaży (12,78 proc. więcej niż rok wcześniej) i 15,52 mln zł zysku netto (do góry o 40,82 proc.). - Nasze produkcje odnotowały w pierwszym półroczu doskonałe wyniki oglądalności, mimo szerokiej oferty programowej nadawców i bardzo silnej konkurencji - komentuje Andrzej Muszyński, prezes firmy ATM Grupa.
  • Wyniki Autor: ~Inwestor
  • Re: Wyniki Autor: ~borak
  • Re: Wyniki Autor: ~Inwestor
  • Re: Wyniki Autor: ~Wiadereczko
  • Re: Wyniki Autor: ~Inwestor
  • Re: Wyniki Autor: ~Wiadereczko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 3,67% 4,52 2022-01-14 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.