Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  130,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,85%

Wymóg informowania o kontraktach o wartości powyżej 10% kapitałów wł.

Zgłoś do moderatora
Czyli muszą być raportowane umowy o wartości brutto powyżej 14,4 mln PLN w skali roku.

Umowa z klastrem w Oławie ma wartość 13,9 mln netto, więc podlega temu obowiązkowi. W obszarze klasycznej PV i BIPV MLS podpisuje szereg umów sprzedaży o niższej wartości, wystarczy przejrzeć internet (przetargi).

Ciekawa jest umowa z Malmoe. 5 tys m2 szkła laminowanego to mniej więcej cena ok 200 PLN netto za m2. I dlatego ta umowa o wartości brutto w okolicach 14 mln PLN - nie została bezpośrednio zaraportowana.

Jeszcze w maju spółka powinna poinformować o pierwszych umowach sprzedażowych QG. Wtedy zaczniecie liczyć roczne przychody za 2021... Spodziewam się powyżej 200 mln PLN, na granicy 100% wzrostu rdr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MLSYSTEM -1,84% 117,20 2021-06-15 17:03:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.