Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,79 zł , zmiana od tamtej pory: -2,23%

Wymiękam... nie kurs mnie dołuje, ale poziom na Forum...

Poziom merytorycznej dyskusji na forum Ranka osiągnął szczyty paranoi, czyli logicznie rzecz ujmując dotarł do dna...

Na palcach 1 ręki można wyliczyć tu nicki osób, które cokolwiek wnoszą do dyskusji... a osobiście znajduję tylko dwoje ludzi, których posty z zaciekawieniem czytam i... nie są to osoby wylewne.

Tak wiem... pisać każdy może.. choć niektórych chciałoby się najpierw błagać o próbę... czytania ze zrozumieniem.
I to nie tylko czytania Forum, ale też regulaminu GPW, czy po prostu Dr Google...

Miałem nadzieję, że moje pisanie tutaj osiągnie 2 cele:
1) Pomoże trochę nielicznym współakcjonariuszom przetrwać trudny okres.
2) Utrudni rozdającym tu karty dalsze manipulacje i wpędzanie kursu w swoisty matriks notowań.

Teraz widzę, że chyba byłem w błędzie...
Jest to co prawda nie do sprawdzenia, ale przy tej ilości zainteresowania (a szczególnie jego jakości!) treść postów na Forum i ich zawartość merytoryczna mają dla sprawy znaczenie marginalne.

Całości dopełnia sposób moderacji... bo głupotę, nieprawdę, czy fake-newsa można tu bezkarnie "zapodać", ale pospolite i powszechnie używane określenie części ciała na której w tej chwili siedzę już nie przejdzie...
Co prawda w różnych okresach czasu po interwencjach wiele moich postów bywało przywracanych, ale ... niesmak pozostał.

Forum z założenia powinno służyć wymianie poglądów na sytuację Spółki, ma umożliwiać polemikę i starcia różnych (ale merytorycznych!) punktów widzenia. Powinna być to też platforma do wymiany informacji, mogących mieć wpływ na wartość Spółki oraz do ich interpretacji. Szczególnie to ostatnie wydaje się mieć przy obowiązującym ciągle jeszcze "pomrocznym PR-rze" duże znaczenie...

Tymczasem jak jest? Każdy chyba widzi...

A mnie nie chce się już z tym walczyć...

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 2,34% 1,75 2017-10-19 16:24:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl