Forum Giełda +Dodaj wątek

Wykup wszystkich akcji po 25zł?

Zgłoś do moderatora
The Wall Street Journal dziś podaje, że Deutsche Telekom chce przejąć Netię. Jeśli to zrobią to pewnie będa chcieli skonsolidować bardziej rynek i przejąć też Telestradę, ostatni skup akcji był po 25zł więc przejęcie nie będzie poniżej tej ceny.

Ciekawe jak się wyklaruje sytuacja.
  • Wykup wszystkich akcji po 25zł? Autor: ~przejecie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 1,29% 15,70 2023-12-06 15:26:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.