Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,40 zł , zmiana od tamtej pory: -58,33%

Wykup obligacji, super info o braku zadłużenia

Zgłoś do moderatora
W nawiązaniu do raportu bieżącego EBI nr 55/2021 w sprawie zmiany terminu wykupu Obligacji serii AR („Obligacje”), Zarząd Femion Technology S.A. (dawniej: SMS Kredyt Holding S.A) („Emitent”) informuje o dokonanym w dniu dzisiejszym, tj. 20 sierpnia 2021 r. wykupie całości Obligacji AR. W wyniku realizacji wykupu całość obligacji AR została spłacona. Tym samym Emitent nie posiada zadłużenia z tytułu ww. obligacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -4,76% 1,00 2022-12-02 16:26:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.