Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,45 zł , zmiana od tamtej pory: -1,90%

Wykryto nową odmianę koronawirusa.

Zgłoś do moderatora
Nowy, hybrydowy wariant koronawirusa został właśnie wykryty w Wietnamie - informuje minister zdrowia Nguyen Thanh Long. Nowa odmiana COVID-19 to bardzo zaraźliwa i śmiertelna odmiana indyjska, która przeszła mutację pod wpływem wariantu brytyjskiego. Nowy wariant COVID-19 jest odpowiedzialny za podwojenie liczby zakażeń w ciągu zaledwie miesiąca.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wykryto-nowa-odmiane-koronawirusa-to-grozna-kombinacja-dwoch-wariantow/g4w006q,79cfc278

  • Wykryto nową odmianę koronawirusa. Autor: ~wuj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -0,11% 9,27 2021-11-30 09:39:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.