Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,48 zł , zmiana od tamtej pory: -19,62%

Wykres tygodniowy DMI-ADX

Zgłoś do moderatora
Dla tych, którzy chcą analizować wykresy a nie bździć o sypaniu akcjami albo o jakowyś hakach, polecam spojrzeć na wykres HUB na interwale tygodniowym.

Szczególnie jest ciekawe DMI a w nim ADX
Sygnał K na DMI już był a ADX jest BARDZO NISKO

ADX jest niezmiernie ważny dla analizy trendów.
Niska wartość ADX oznacza bardzo słaby trend.
Od szczytu 09.10.2020 obowiązywał trend spadkowy - ADX na poczatku lipca 2022 powiedział, że obowiązujący trend spadkowy jest niezwykle słaby.

W tygodniu zakończonym 01.07.2022 ADX osiągnął 9,62 a DMI wygenerowało sygnał K.
Teraz ADX wynosi 9,85 - ADX zaczął rosnąć z poziomu najniższego w historii przy sygnale K.

Podobna sytuacja była w tygodniu zakończonym 03.04.2022 (ADX był jednak wyżej).

Proszę spojrzeć na wykres.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -1,16% 0,39 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.