Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,44 zł , zmiana od tamtej pory: 8,41%

Wyjątkowo niedowartościowana spółka - artykuł;

Zgłoś do moderatora
https://simplywall.st/stocks/pl/materials/wse-snw/sanwil-holding-spolka-akcyjna-shares/news/is-weakness-in-sanwil-holding-splka-akcyjna-wsesnw-stock-a-s

https://www.sanwil.com/sanwil-na-ms-qatar-2022
c/wk 0,94 ; c/z 5,20 !

http://najwyzszajakoscqi.pl/index.php/artykuly/240-sanmed-podbija-rynek-medyczny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LOTOS -1,67% 59,02 2021-09-17 17:00:00