Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,29 zł , zmiana od tamtej pory: 100,44%

Wyjątkowa arogancja władz spółki granicząca z dezinformacją

Zgłoś do moderatora
Wyjątkowa arogancja władz spółki granicząca z dezinformacją celowym zaniżaniem wartości spółki .Wczoraj była decyzja sądu w sprawie odwołania spółki w sprawie vat-u  i zero informacji .mam wrażenie ,że właścicielowi większościowemu zależy niskim kursie akcji .w zeszły roku informacje na temat dywidendy były kilka dni po publikacji raportu rocznego .jestem posiadaczem akcji już kilka lat i śledząc wycenę akcji mam przekonanie ,że dywidenda służy tyko większemu akcjonariuszowi .gdyby nie skup jednego z członków zarządu ( nie jaki Rymuzga) w zeszłym roku również cena była by około 2 zeta .Dlatego drodzy drobni akcjonariusze nie dajcie się . ten spadek miał na celu zaniżenie kursu i skup akcji .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NTTSYSTEM 0,00% 4,59 2022-08-10 17:00:00