Forum Giełda +Dodaj wątek

wygrany przetarg na kompleksowa obsluge vectry

Zgłoś do moderatora
INFORMACJA PRASOWA

MEDIACAP SA: OPERATOR VECTRA DOŁĄCZA DO GRONA KLUCZOWYCH KLIENTÓW PO WYGRANYM PRZETARGU NA KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ

Po ogłoszeniu rekordowych wyników za 2012 rok (27,2 milionów złotych przychodu i ponad 2 miliony zysku brutto) kolejne tygodnie roku 2013 przyniosły pozytywne informacje z grupy MEDIACAP SA:

Nasza spółka zależna Scholz & Friends Warszawa Sp. z o.o. pozyskała kolejnego kluczowego klienta, wygrywając kompleksową obsługę reklamową operatora Vectra. Nowy klient da spółce możliwość zrealizowana kolejnych produkcji telewizyjnych w pierwszym kwartale bieżącego roku.

„Nowy klient to dla Scholz & Friends Warszawa nie tylko sukces biznesowy, ale również wizerunkowy. O agencji robi się coraz głośniej na rynku a to powinno się przełożyć na więcej zapytań ofertowych.” – stwierdził Jacek Olechowski, Prezes Zarządu MEDIACAP SA.
  • wygrany przetarg na kompleksowa obsluge vectry Autor: ~info

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MEDIACAP 0,00% 3,23 2021-10-18 16:16:09