Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,82 zł , zmiana od tamtej pory: 16,71%

Wygląda to ciekawie

Zgłoś do moderatora
Ale zrobiliście śmietnik z tego forum.
Jak ktoś trochę dłużej gra na GPW to rozumie sytuację. Wystarczy przeczytać raport, spojrzeć na arkusz zleceń, porównać obroty z podobnymi spółkami, poczytać wpisy zniechęcające. Nikt nie siedzi miesiącami na forum bez powodu. Trudno powiedzieć kiedy rozgrywający odpuści, może za tydzień, miesiąc, rok albo kilka lat. Zarobią cierpliwi, i ci którzy będą mieli szczęście wejść w odpowiednim momencie. Wygląda to ciekawie, trend boczny trwa już kilka lat.
Jeżeli mógłbym coś doradzić to ograniczcie bezsensowne wpisy i klikanie kilkadziesiąt razy dziennie na forum, pieniądz lubi ciszę. Niech spadnie w Bankierze poniżej trzysetnego miejsca, wtedy teatrzyk się skończy. Żaden aktor nie lubi grać bez widowni.
Rozgrywający niech sobie pisze, taka praca. Jak ktoś długo obserwuje to może wiele z tego wywnioskować.
  • Wygląda to ciekawie Autor: ~Andrzej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -4,48% 2,13 2023-01-27 17:03:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.