Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,11 zł , zmiana od tamtej pory: -7,11%

Wydawcą Jujubee powinno być Jujubee!

Zgłoś do moderatora
Stepień bardzo dobrze robi że sam wydaje gry.Czy na tym źle wychodzi? Co najwyżej sprzeda mniej kopi ale cały przychód idzie do Jujubee.I obecnie czytając wszystkie fora tych nowych perełek to nawet pomimo sprzedaży nikt nie wie gdzie przychody i czy producent gry zarobił.Ta sama sytuacja spotkała nas przy premierze RP2 gdzie w pierwszej kolejności zaspokojony był wydawca.Ale nas Ceo rozegrał to po mistrzowsku bo zachował prawo do gry na inne nośniki gdzie jest zakładana większa sprzedaż od PC.Reasumując na znane rynki niech wydaje Juju a na azjatyckie czy amerykańskie miejscowy wydawca znający miejscowe realia.Dobra produkcja obroni się sama.A Stepień z zespołem robią dobrą robotę niejako w cieniu.W zespole mamy prawnika,radcę prawnego i maklera-analityka a to jest najlepsza rekomendacja do zabezpieczenia przychodów spółki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JUJUBEE -2,00% 1,96 2022-11-25 17:00:49