Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,62 zł , zmiana od tamtej pory: -20,83%

Wyczuwam tu piekna katastrofe

Zgłoś do moderatora
1. Szalejace ceny uprawnien co2
2. Wysokie i ciagle rosnace ceny glownego surowca czyli gazu
3. Niepewne zrodla dostaw surowca long-term po zamknieciu kontraktu jamalskiego
4. Wielkie inwestycje pochlaniajace mnostwo kasy z kredytow i pozerajace zyski w produkcje plastikow. Jak sie zakonczy to zobaczymy czy przypadkiem unia nie oglosi wychodzenia zplastikow tak jak to zrobila z weglem.
5. W zwiazku z tym duze zadluzenie.
Niby wszyscy o tym wiedza ale forum w amoku bredzi a 40pln a moze 50 pln. Tyle moze i bedzie bo wlasnie trwa dystrybucja akcji skupionych po okolo 25pln w dolku.
Do konca roku tu bedzie dramat.
Podbije watek w grudniu i zobaczymy kto mial racje :).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GRUPAAZOTY -2,08% 28,20 2021-09-27 17:00:41