Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,78 zł , zmiana od tamtej pory: -7,41%

wyczekiwanie

Zgłoś do moderatora
5 dni ciszy po ostatnim watku...
szukalem wczoraj info kiedy cos ruszy z wyborem portu instalacyjnego i bylo kilka artykulow, ze Gdansk chetnie by to wzial na siebie.
Jak myslicie czemu jest taka cisza po stronie rzadu i czy jest szansa ze Gdynia nie dostanie tego portu?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VISTAL 0,00% 3,50 2021-09-27 17:00:00