Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,10 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Wyciąganie tajemnic spółki do szkalowania aktorów i innych pracownikow

Zgłoś do moderatora
Ostatnio na korytarzach jest głośno o tym, że ktoś w ATM wyciąga materiały z prób i nagrań a także tajemnice spółki aby później wykorzystywać to do przestępstw. Spółka wie o procederze, ale chyba do tej pory nie zgłosiła tego na policję czy do prokuratury. Uważać na współpracę. Wiem od znajomego, który kiedyś tam przechodził.
  • Wyciąganie tajemnic spółki do szkalowania aktorów i innych pracownikow Autor: ~Miko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ATM -3,20% 12,10 2020-07-01 13:17:00