Forum Giełda +Dodaj wątek

WYCENA SADOVAYI-DOMU MAKLERSKIEGO BG Capital

Zgłoś do moderatora
20,52 zł– taka jest zdaniem analityków kijowskiej firmy inwestycyjnej BG Capital wycena akcji Sadovaya Group.
Analitycy BG Capital zwracają w rekomendacji szczególną uwagę na rosnące zapotrzebowania na antracyt, wydobywany przez Sadovaya. BG Capital szacuje, że w okresie 2012 -2015 popyt na surowiec wzrośnie o 70 proc., a jego wydobycie w kraju tylko o 24 proc.
  • WYCENA SADOVAYI-DOMU MAKLERSKIEGO BG Capital Autor: ~rockefeller

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 21,67% 1,46 2023-11-29 15:00:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.