Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,90 zł , zmiana od tamtej pory: -39,03%

wycena na dzisiaj to ok 50 pln

Zgłoś do moderatora
Spółka, która zwiększa zysk o 90% r/r wyceniana powinna być na wskaźniku C/Z ok. 30. Powyżej 16 mln zysku za rok to daje wycenę ok. 500 mln. Nie dajcie się zwieść "zmniejszeniu" liczby subskrybentów. To żadne zmniejszenie. Po prostu po hiperboli wzrost pozostał na ogromnym ale nieco mniejszym poziomie. Przed wakacjami sporo osób stwierdziło, że to nie najlepszy czas i tyle. Wzrost jest i będzie kontynuowany. Kursu również!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CDA -0,61% 16,40 2023-09-26 15:26:07