Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,11 zł , zmiana od tamtej pory: -26,69%

Wycena byczka

Zgłoś do moderatora
Medico osiagnelo zawrotne zyski za 2q na po 300tys zl. Gdyby to podzielic na liczbe akcji daje to jakies 0,5gr. Zakladajac, w co watpie, ze zysk beda w stanie powtarzac co kwartal daje 2gr na akcje. Taka przecietna wycena C/Z dla biotechu to 10-20. Mozna przyjac wyzsza, ale to bardziej dla Spolki ktora juz osiagnela jakis sukces. Ale przyjmijmy C/Z na poziomie 20 co daje 40gr za akcje. Taka jest moim zdaniem max wycena akcji tej Spolki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 0,00% 2,28 2021-10-28 09:08:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.