Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,69 zł , zmiana od tamtej pory: 1,30%
No niestety ale prawda jest taka że obecna wycena jest na poziomie spółki niewypłacalnej ( bankrutującej) - żeby nie było nie jestem szczekaczem tylko posiadaczem akcji. Moim zdanie rynek przesadza ale ktos kiedys powiedział ze z rynkiem sie nie dyskutuje.
Ratunkiem w krotkim terminie bedzie sprzedaż jednej z kopalń ( takie plotki krążą po rynku). I to mnie jeszcze trzyba w jako takiej kondycji psychicznej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TAURONPE 1,12% 1,71 2019-12-06 17:00:00