Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,22 zł , zmiana od tamtej pory: -20,43%

Wybranka z Bogdanki.

Zgłoś do moderatora
Niesamowita kariera narzeczonej asystenta Kaczyńskiego
Kim jest kobieta, z którą w kopalni zaręczył się asystent Kaczyńskiego? Michał Moskal twierdzi, że to jego prywatna sprawa. Ale narzeczona działacza PiS od dawna jest osobą publiczną: zakłada fundacje, które żyją z pieniędzy tzw. instytutu Glińskiego i państwowych spółek.

Dziś tak obiektywnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 0,45% 47,12 2023-03-30 12:42:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.