Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,72 zł , zmiana od tamtej pory: -2,42%

wungiel miałeś rację

Zgłoś do moderatora
Miałeś rację Wungiel - w tej chwili każdy czeka na publikację rozszerzonego skonsolidowanego raportu za I kwartał 2021 roku.
Na jednym forum napisałem że to się nie będzie liczyło - bo czekamy na info w sprawie farm wiatrowych na bałtyku a tymczasem ...

Każdy teraz jest ostrożny i będzie czekał co się stanie w przyszłości tzn.

wczoraj taki nagłówek artykułu widziałem - "Prąd z węgla jest drogi, z morskich farm też tani nie będzie. Huty liczą, że najlepiej wyjdą na wiatrakach na lądzie. Warunek? Korzystne regulacje przesyłowe"

https://www.pb.pl/wiatr-z-ladu-rozpali-hutnicze-piece-1117588

Czyli czekamy na najbliższy raport za 1 kwartał (bo morskie farmy wiatrowe widocznie potrzebują więcej czasu)

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VISTAL 0,83% 3,63 2021-09-21 17:03:39