Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,00 zł , zmiana od tamtej pory: 50,43%

Wujek_Dobry_Naganiacz ? Patrzcie jak naganiał ludzi na Medard, na -50%

Zgłoś do moderatora
...w 4 dni ! W sobotę naganiał na forum P2Chill, w poniedziałek kurs 1,80zł, dzisiaj 93 grosze.

Dłuższy komentarz chyba zbędny.

https://i.imgur.com/ElWI3P3.jpg
https://i.imgur.com/ElWI3P3.jpg 
Co za odpychający typ. Jak się będzie ślinił na tym forum i płakał "jak to ubierają", to mozecie skorzystac z tej grafiki.i wklejać mu ją pod jego słowotokiem.

źródło: bankier.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 0,00% 34,60 2022-12-02 13:37:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.