Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,70 zł , zmiana od tamtej pory: -7,82%

Wszystko zgodnie z planem.

Zgłoś do moderatora
Po powrocie z urlopu pokrótce przeanalizowałem sobie co się działo w ostatnich 2 tygodniach. Ktoś podbił kurs sporymi jak na SNT zakupami aby potem zrobić zrzut na niemal dwukrotnie większym wolumenie. Jakieś drobne przetargi które nie są żadnymi sukcesami tylko koniecznością bo z tego firma żyje. 4 fala to narazie strumyczek ale jednak nabiera wody. 3 fazy oczywiście brak jak i jakichś innych niespodziewanych informacji. Brak również zainteresowania kupujących, większość z małego obrotu robią automaty. Nie lubię stresów po urlopie w związku z czym jestem zadowolony że niczego nie przegapiłem i dalej mogę sobie spokojnie czekać na grudniowe zakupy :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -0,70% 28,30 2021-10-20 09:41:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.