Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,20 zł , zmiana od tamtej pory: 100,00%

Wszystko od was wyzbierają :) Wszystko :)

Zgłoś do moderatora
Cwanie grają - podciągną trochę i zaś znajdą się tacy, którzy myslą że sobie na krótko pograją drobnymi :) A prawda jest taka, że wyzbierają w tych cenach sporo akcji . Gdyby to był np - BML , to byśmy już mieli 15 zł :) Ale wiadomo, że to nie ta spółka :) Mimo to uważam, że teraz się kupuje i trzyma akcje a nie sprzedaje :) Kurs i tak moim zdaniem pójdzie w okolice 8-10 zł :) Życzę dużo dobrego i spokoju

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON -1,18% 8,40 2023-02-07 09:28:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.