Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,32 zł , zmiana od tamtej pory: -32,45%

Wszystkimi instytucjami powinna zarządzać Platforma Niemiecka

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-10-19 o godz. 10:57 ~Al_Kaczone napisał(a):
> Oni mają ogromne zapotrzebowanie na stanowiska.... Polska na wieki pod panowaniem przewodniej siły narodu Wolskiego Polskiej Zjednoczonej Partii Rabunkowej PISS. Nie będzie Unia i TSUE zabraniał nam złodziejstwa... Bez złodziejstwa zjednoczona targowica PISSowska rozpadnie się....

Za Świętego Donalda i jego Błogosławionej Platformy Niemieckiej nic nie kradli, a Generalna Gubernia płynęła miodem i mlekiem w stronę 4 Rzeszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 5,84% 5,62 2023-01-27 17:02:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.