Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  88,50 zł , zmiana od tamtej pory: -99,67%

Wszystkie rynki leza, to nie czas na wzrosty

Zgłoś do moderatora
Nastroje na wszystkich gieldach sa slabe, giganci z fundamentami stoja w miejscu albo spadaja. Ludzie przeciez nikt nie bedzie teraz z tym walczył. W maju, czerwcu pewnie uporaja sie z ta pademia, albo covid sie sam uspokoi tak jak w zeszlym roku. Wtedy rynki rusza na zielono. Teraz jest za slaba sytuacja, pojdzie szeroki to i to pewnie ruszy. Maj, czewiec do tego czasu wszedzie posucha.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 9,26% 0,29 2023-02-06 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.