Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

wszyscy jesteśmy jedną rodziną

Zgłoś do moderatora
I ty. i ty i on i ona wszyscy wolni akcjonariusze złączmy się sie a nagroda będzie wielka jak pisał jakiś tam.xxx w innej kwestii.
Proszę o zaufanie Ryszardowi i zapisywać się do PAM ,bo tu tylko Was czeka odzyskanie utopionych pieniędzy.Naprawdę wasze akcje nie są bezwartościowe jak przekazuje prezes...nie 2 zł ale conajmniej nasze 160 !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44