Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: 176,32%

Wszyscy czekają a scenariusz wuadomy

Zgłoś do moderatora
Za chwile ktoś nie wytrzyma i będzie 28 groszy
Prawdziwy handel zacznie się przy kursie 20 groszy

Tak myślę że nie ma powodu żeby prezes mając 5 procent walczył jak o swoje.
Wartością firmy ludzie kontakty wiedzą dokumenty wzory umów.
Przecież firma ma de facto wartość ujemna.

Te 12 milionów straty jest zupełnie bez sensu musieliby to latami spłacać.

Jeśli prezes miałby walczyć musi mieć 30 procent udziału czy ktoś ma wątpliwości.

Czy ktoś na waszym miejsca jac akcje warte 60 tys złotych chciałby spłacać 12 milionów

Ja nawet chciałem dokupić pp 32 grosze ale wycofał em zlecenie bo po przemyślenia doszedłem do wniosku ze skoro emisja niemożliwa to będą zwija interes i natychmiast otworzą nowy ale nie jako spółka giełdowa

I każda sprzedana akcja sue przyda do rozkręcenie nowego biznesu.

Teraz może być jeszcze jakaś podbitka bo trzeba wypxhnac milion akcji nie ważne po ile trzeba dać ludziom wiarę żeby kupili.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DRFINANCE 0,00% 1,05 2022-07-06 15:14:57