Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,84 zł , zmiana od tamtej pory: 644,05%

Współpracujące Saturn TFI straciło licencję

Zgłoś do moderatora
W 2018 Everest podpisał umowę na zarządzanie częścią portfela inwestycyjnego od Saturn TFI (źródło: „Sprawozdanie z działalności EVEREST INVESTMENTS S.A. za 2017 r. wydane 23 kwietnia 2018 r.”)
http://everestinvestments.com/download-file/201806/sprawozdanie-z-dzialalnosci-2017-jednostkowe_eve.pdf 

Wiadomość z 20 sierpnia 2019
„Saturn TFI, które współpracowało z GetBackiem przy funduszach wierzytelności, utraciło zezwolenie na wykonywanie działalności. Komisja Nadzoru Finansowego odebrała towarzystwu licencję i nałożyła na spółkę 5 mln zł kary.”
https://businessinsider.com.pl/finanse/fundusze/saturn-tfi-traci-licencje-kara-administracyjna-knf/553v6by 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EVEREST -9,42% 6,25 2020-03-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.