Forum Giełda +Dodaj wątek

wspinaczka na RYSY

Zgłoś do moderatora
Reformatorzy mają większość w radzie Zastalu
BAD 02-03-2011, ostatnia aktualizacja 02-03-2011 14:15

IZNS I Rubicon wprowadzili swoich 5 kandydatów do nadzoru. Kontrolujący do tej pory spółkę Jan Olszewski ma 3 miejsca.

Do trzech rady sztuka – po dwóch nieudanych, z punktu widzenia opozycji zgromadzeniach akcjonariuszy trzecie zakończyło się sukcesem. Koalicja inwestorów skupiona wokół IZNS, Rubiconu i Krzysztofa Moski wybrała do rady nadzorczej spółki Mariusza Staszaka, szefa nadzoru IZNS, Pawła Sobków, wiceprezesa iławskiej spółki, Piotra Karmelitę, członka zarządu Rubiconu oraz dwóch nadzorców niezależnych: Pawła Korzeniowskiego i Monikę Hałupczak.

„Starzy” akcjonariusze Zastalu, skupieni wokół Jana Olszewskiego, wywalczyli tylko trzy miejsca w radzie. Obok Jana Olszewskiego zasiądzie w niej Damian Olszewski oraz Janusz Kruchlik, wybrani w głosowaniu grupami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RSY -2,90% 13,40 2020-09-25 09:25:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.